PREUZMITE nove predloške optužnih prijedloga!

U nastavku možete preuzeti najnovije predloške za optužne prijedloge protiv 7 banaka u skladu s odlukom Ustavnoga suda da su prekršajne odredbe iz Zakona o potrošačkom kreditiranju ustavne.

Nakon što ispunite i potpišete optužni prijedlog, u potrebnom broju primjeraka (piše na dnu predloška koliko ih je potrebno) uz kopiju Vašeg ugovora o kreditu dostavite optužni prijedlog nadležnom Prekršajnom sudu, a to je Prekršajni sud koji je najbliži poslovnici u kojoj ste trebali ugovoriti aneks ugovora o kreditu radi ugovaranja fiksne marže.

PREUZMITE PREDLOŠKE :

ERSTE-OP
HYPO-OP
OTP-OP
PBZ-OP
RBA-OP
SPLITSKA-OP
ZABA-OP

Sretno!

Udruga Franak

Udruga Franak neće nestati sve dok ne nestane bezakonje koje ju je stvorilo!

 

PODIJELI: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit Email