FINANCIJKO PREGOVARANJE I PRAVNA ZAŠTITA POTROŠAČA KORISNIKA FINANCIJSKIH USLUGA

[ BESPLATNO SAVJETOVANJE I EDUKACIJA ]

Udruga Franak poziva sve zainteresirane,  buduće i sadašnje korisnike financijskih usluga na besplatno savjetovanje i edukaciju u srijedu, 6. rujna 2017., od 17:30 sati, na adresi Av. Marina Držića 81b, Zagreb.

Na besplatnoj edukaciji slobodno nas pitajte o svim temama, koje smatrate bitnim, a vezane su za zaštitu potrošača korisnika financijskih usluga.  Razgovorom i razmjenom iskustava uvijek možete naučiti nešto više ili saznati neku novu, korisnu informaciju.

Ova edukacija provodi se u sklopu projekta Financijsko pregovaranje i pravna zaštita potrošača korisnika financijskih usluga, koji sufinancira Grad Zagreb, a na temelju prethodno provedenog Javnog natječaja za financiranje programa i projekata udruga iz područja zaštite potrošača iz sredstava Proračuna Grada Zagreba za 2017.

Vaša Udruga Franak

PODIJELI: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit Email