Zahvala Udruge Franak

Udruga Franak ovim putem želi zahvaliti svima onima koji su, na bilo koji način, pomogli u rješavanju problematike kredita u švicarskim francima. Posebice se zahvaljujemo svim stručnim suradnicima Udruge koji su nesebično odvajali svoje slobodno vrijeme za pomaganje svim ljudima koji su zahvaćeni ovim problemom, a to su: Niko Delić, dr. sc. Goran Dodig, prof. dr. sc. Drago Jakovčević, Jasna Kovačević, prof. dr. sc. Ivan Lovrinović, Toni Milun i dr. sc. Dominik Vuletić.

Također se zahvaljujemo svim odvjetnicima, sucima, političkim osobama, novinarima i ostalima koji su javno govorili o problemu švicarskog franka te tako ukazivali na nužnost njegova rješavanja. Nadamo se nastavku suradnje u nadolazećem razdoblju!

PODIJELI: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit Email