Udruga Franak zahvaljuje svim gasiteljima na iznimnom trudu i zalaganju, a posebno je ponosna na svojeg aktivistu Denisa Smaju!

• Udruga Franak zahvaljuje svim gasiteljima koji se bore s vatrenom stihijom
  • Udruga Franak posebno je ponosna na svojeg aktivistu, satnika Denisa Smaju, zbog svega što je činio i što čini danas za Republiku Hrvatsku

Zagreb, 22. kolovoza 2017.

Nažalost, ovogodišnjoj dugoj i teškoj požarnoj sezoni nema kraja.

Za pripadnike javnih i dobrovoljnih vatrogasnih društava, za sve građanke i građane dragovoljce, kao i za pripadnike Oružanih snaga Republike Hrvatske još uvijek nema odmora.

Udruga Franak zahvalna je svim gasiteljima koji nas brane i čuvaju, a proteklih nekoliko dana mislima i srcima smo posebno uz našega Denisa Smaju, heroja u zraku i na kopnu.

Satnik Denis Smajo, pilot je air-tractora, a osim toga je i volonter, aktivist i koordinator Udruge Franak. Denis je suprug i otac. Denis je prijatelj.
Dragi naš Denis, sretni smo i ponosni što te imamo! Beskrajno ti HVALA!

Udruga Franak zahvaljuje svakome pojedincu, svakome vatrogascu na tlu i svakome pilotu uključenom u gašenje svih požara diljem lijepe naše Hrvatske.