Novi predlošci za optužne prijedloge protiv banaka i odgovornih osoba

Još jednom ponavljamo za one koji nisu do sada poslali Optužne prijedloge:

Drage članice i članovi Udruge Franak,
novi ispravljeni optužni prijedlozi spremni su za dostavljanje prekršajnim sudovima.

Pročitajte uputu i postupite u skladu sa savjetima iz nje. 25. studenoga 2014. stavili smo novu uputu, jer u prijašnjoj uputi link s popisom sudova nije sadržavao sve sudove i sve stalne službe sudova u drugim gradovima.

Napomena za sve vas koji ste slali prije optužne prijedloge – dolje priloženi dopis  namijenjen je samo onima koji su već slali optužne prijedloge na temelju naših prijašnjih formalno nepravilnih predložaka za optužne prijedloge.

Priloženi dopis nije namijenjen dužnicima koji šalju optužni prijedlog prvi put.

Molimo da nas svakako obavijestite o tome što se dogodilo nakon Vašeg svjedočenja te o možebitnim zahtjevima sudova da izmijenite optužne prijedloge na mail adresu: pravo.udrugafranak@gmail.com

Sretno!