Dragi članovi i dužnici,

U prilogu objavljujemo Kodeks koji je potpisan od strane svih članica HUB-a, a kojeg se nisu pridržavale, baš kao ni Zakona o zaštiti potrošača, jer nisu htjele upozoriti potrošače na otrovne i pokvarene kredite koji su u sebi sadržavali izuzetno visoki valutni rizik CHF.

Ovaj dokument je UF priložila kao dokaz u kolektivnom procesu, a sada ga želimo i objaviti u javnost jer određeni ljudi na visokim funkcijama u HNB-u ne razumiju da bi banke trebale raditi u interesu svojih dužnika. Isti ti ljudi ne razumiju da su trebali regulirati bankarsko tržište i da su trebali djelovati. HNB tvrdi da je sve odradio u svojoj moći, a mi ih jedino možemo pitati čemu služi Odjel za zaštitu potrošača u HNB-u.

Udruga Franak

U prilogu Kodeks dobre bankovne prakse.

PODIJELI: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit Email