Jutarnji list; LALOVAC OGORČEN NA BANKE

 ‘Šest mjeseci nema odgovora. Mi krećemo. Evo kako ćemo zaštititi građane’

– Ogorčen sam. Prošlo je šest mjeseci, a banke mi se ne javljaju. Od početka krize izvukli su 10 milijardi kuna dobiti, uvukli ljude u dužničko ropstvo, stvorili poremećaje kakve hrvatsko gospodarstvo ne pamti, a sada šute. Stoga već u šestom mjesecu krećemo u izradu novog sveobuhvatnog zakona o stambenom kreditiranju, kojim ćemo puno bolje zaštititi građane, decidirano je poručio, između ostaloga, ministar financija Boris Lalovac u ekskluzivnom video razgovoru za Jutarnji.hr.

Kako ministar financija namjerava riješiti jedan od najvećih socijalnih i ekonomskih problema koji su se u Hrvatskoj pojavili u protekla dva i pol desetljeća uvođenjem novog zakona o kreditiranju POGLEDAJTE U VIDEU:

http://www.jutarnji.hr/ekskluzivni-video–lalovac-ogorcen-na-banke

PODIJELI: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit Email