ZAŠTITA OVRŠENIKA I PRAVNE MOGUĆNOSTI VEZANE UZ OVRHE

Poziv na besplatnu ONLINE radionicu Udruge Franak❗️

Zbog velikog interesa i povećanog broja upita građana o ovom gorućem problemu Udruga Franak i ove godine organizira besplatne radionice o ovrhama s ciljem podizanja razine znanja polaznika radionice ciljanim informiranjem dužnika pogođenih problemom ovrha.

Druga radionica održat će se 8.12.2022.(četvrtak), ONLINE preko platforme Zoom.

Teme:
🔹️ Provedba ovrhe na plaći i drugim primanjima – Fina, HZMO, Poslodavac
🔹️ Pravne mogućnosti ovršenika i odgoda ovrhe temeljem ugovora o kreditu s nepoštenim ugovornim odredbama

Termin održavanja  8. prosinca 2022. (četvrtak)

Vrijeme održavanja: od 17 sati

Način održavanja: ONLINE putem besplatne aplikacije Zoom

E-pošta za prijavu za sudjelovanje i slanje pitanja: ured.udrugafranak@gmail.com

Radionice će voditi stručni suradnici Udruge Franak.

Ukoliko imate pitanja za koja želite da budu obrađena na radionici ili temu koja vas posebno zanima pošaljite ih na ured.udrugafranak@gmail.com

Za sudjelovanje na online radionici potrebno je dostaviti e-mail putem kojeg ćete pratiti radionicu. Na prijavljenu e-mail adresu prije održavanja radionice dobit ćete poveznicu preko koje ćete se uključiti u praćenje radionice.

Radionice se provode u sklopu projekta Udruge Franak „ Nedopuštenost ovrha iz nepoštenih ugovora o kreditu“, uz financijsku podršku Grada Zagreba.