ZAHVALJUJEMO SVIM LJUDIMA KOJI SU DOŠLI NA PROSVJED!

Zahvaljujemo svim ljudima koji su došli na prosvjed. Pokazali ste dostojanstvo i ljubav prema svojim obiteljima i zemlji u kojoj živite za razliku od onih koji pomažu bankama u bezočnom pljačkanju hrvatskih obitelji.
Moramo pohvaliti i naše aktiviste koji su sve organizirali besprijekorno, artikulirano s porukama koje su bile kristalno jasne i upućene na prave adrese.
Posebice čestitamo našoj voditeljici ureda u Zagrebu, Sandri Žiga na izvrsnoj logistici cijeloga prosvjeda te Katarini Turković Gulin koja je izrežirala centralni događaj na Zrinjevcu te na kraju i svim akterima koji su iznosili svoje osobne priče u javnost, što nije jednostavno, bolno je i emotivno kako za njih, tako i za sve sudionike prosvjeda.
Emocija i jasna poruka dvije su glavne karakteristike jučerašnjeg prosvjeda.
Ponosni smo na sve vas, ali i na naš višegodišnji rad i trud koji će na kraju roditi plodove koje očekujemo.

Pokazali ste dostojanstvo i ljubav prema svojim obiteljima i zemlji u kojoj živite za razliku od onih koji pomažu bankama u bezočnom pljačkanju hrvatskih obitelji.

Moramo pohvaliti i naše aktiviste koji su sve organizirali besprijekorno, artikulirano s porukama koje su bile kristalno jasne i upućene na prave adrese.
Posebice čestitamo našoj voditeljici ureda u Zagrebu, Sandri Žiga na izvrsnoj logistici cijeloga prosvjeda te Katarini Turković Gulin koja je izrežirala centralni događaj na Zrinjevcu te na kraju i svim akterima koji su iznosili svoje osobne priče u javnost, što nije jednostavno, bolno je i emotivno kako za njih, tako i za sve sudionike prosvjeda.
Emocija i jasna poruka dvije su glavne karakteristike jučerašnjeg prosvjeda.
Ponosni smo na sve vas, ali i na naš višegodišnji rad i trud koji će na kraju roditi plodove koje očekujemo.
PODIJELI: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit Email