Prijava Europskoj komisiji

Udruga Franak poslala je Europskoj komisiji prijavu kojom traži da se konačno postupi po prijavi Udruge Franak od lipnja 2015. zbog nepoštivanja EU prava kod donošenja pravomoćne presude u „slučaju Franak“.
Osim toga, tom prijavom Udruga Franak daje svoje viđenje situacije u vezi s pismom opomene koje je EK poslala Vladi RH u vezi s konverzijom CHF kredita odnosno u vezi s tzv. Zakonom o konverziji.
Time Udruga Franak želi pomoći Republici Hrvatskoj u izbjegavanju budućih prijepora s institucijama EU-a u vezi s konverzijom CHF kredita, koja je bila potrebna, koja je utemeljena na Ustavu i zakonima Republike Hrvatske te koja nije uzrokovala nikakve realne troškove banaka.
Sve je to detaljno objašnjeno u prijavi EK-u koju možete preuzeti i pročitati putem nižeg linka.

EK prijava-UF

Udruga Franak neće nestati sve dok ne nestane bezakonje koje ju je stvorilo.

PODIJELI: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit Email