Dani otvorenih vrata Udruge Franak

Dragi članovi,

Udruga Franak uključila se u manifestaciju Dani otvorenih vrata udruga, koju organizira Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske. U sklopu te manifestacije Udruga Franak organizira događanje pod nazivom “Pravni i ekonomski savjeti korisnicima financijskih i kreditnih usluga i proizvoda”.
Svi zainteresirani posjetitelji moći će se upoznati s radom udruge, aktivnostima koje udruge provodi te ciljevima koje želi postići.

u periodu od 23. do 25.svibnja, Udruga Franak će obilježiti Dane otvorenih vrata u slijedećim gradovima:

ZAGREB – Avenija Marina Držića 81b/1, (Folnegovićevo naselje)
PONEDJELJAK – UTORAK – SRIJEDA od 17:00 – 20:00 sati

SPLIT – Put Trstenika 1 (GK Trstenik)
UTORAK od 19:00-20:30 sati

KARLOVAC – ul.I. Meštrovića 10 (GC „Novi Centar“)
UTORAK od 18:00 – 20:00 sati

SLAVONSKI BROD – Vukovarska 3 (Gradsko poglavarstvo)
SRIJEDA od 17:00-20:00 sati

NOVA GRADIŠKA – M. Benkovića 11 (Vatrogasni dom)
SRIJEDA od 18:00-20:00 sati

ZADAR – Medulićeva 2 (Trg 5 bunara)
SRIJEDA od 18:00-19:00 sati

Udruga Franak poziva sve sadašnje i buduće korisnike kreditnih usluga i proizvoda da se informiraju o svojim pravima i da iskoriste korisne savjete vrijednih volontera udruge.
Također, svi korisnici zaduženi kod kreditnih institucija, koji su ugovorili kredit s promjenjivim kamatnim stopama, u razdoblju od 2003. – 2010. god., mogu ponijeti svoje ugovore o kreditu zajedno s promjenama kamatnih stopa, te odmah saznati koje mogućnosti imaju ukoliko se promjene kamatnih stopa pokažu nezakonite.
Udruga Franak poziva sve posjetitelje da se pridruže radu udruge i pomaganju drugima te upoznaju prednosti i čari volontiranja.

Udruga Franak neće nestati sve dok ne nestane bezakonje koje ju je stvorilo!

Vaša Udruga Franak