AKCIJA SLANJA PREDSTAVKI VRHOVNOM SUDU RH! LJUDI, A NE PREDMETI!

AKCIJA SLANJA PREDSTAVKIVRHOVNOM SUDU RH!
LJUDI, A NEPREDMETI!

Drage članice i članovi,
i svi vi koji ste tužili osuđene banke, a godinama čekate odluke Vrhovnog suda po pitanju ništetnosti CHF ugovora i prava potrošača na obeštećenje nakon provedene konverzije,

vrijeme je za akciju slanja predstavki sutkinjama i sucima Građanskog odjela Vrhovnog suda RH na temelju članka 46. Ustava RH obzirom da na pitanja koja se tiču nekoliko stotina tisuća hrvatskih obitelji još nisu dali odgovore.

Vrhovni suci očigledno žive u nekom paralelnom svijetu i ne shvaćaju, ili ih jednostavno nije briga za ljude koji grcaju pod teretom nezakonitih kredita već dva desetljeća, jer dok smo mi čekali odluke prije nastupa zastare potraživanja oni su se bavili pitanjem povećanja sudačkih plaća.

Zato vas pozivamo da odvojite nekoliko minuta i napišete svoju predstavku jer ova akcija ima za cilj poručiti Vrhovnim sucima kako iza svakog broja predmeta stoje ljudi, ljudi koji prate njihov rad i koji su svjesni zašto njihove tužbe stoje godinama neriješene na sudovima diljem Hrvatske.

Jedna predstavka ne znači ništa, ali nekoliko stotina ili nekoliko tisuća ljudi koji imenom i prezimenom stoje iza svakog predmeta, nose značajnu poruku, zato uzmite kemijsku u ruke, nađite svoj broj predmeta i pišite sucima koji godinama ignoriraju važnost rješavanja pitanja o kojima ovise sudbine toliko velikog broja ljudi.

Prilagodite tekst predstavke vlastitom primjeru, ili možete napisati svoj vlastiti tekst.

Drage članice i članovi, dragi svi opljačkani građani koji godinama trpite pravosudni teror najvišeg nacionalnog suda u Hrvatskoj pokažimo im da ne odustajemo, da ih pratimo, da želimo odgovore i da želimo pravdu kakvu imaju opljačkani građani Poljske, Slovenije i drugih europskih zemalja čiji su Vrhovni suci bankama koje su plasirale ne zakonite i ništetne CHF kredite rekli – Dosta je!

U nastavku možete preuzeti naš predložak predstavke koji je potrebno dopuniti vašim podacima i poslati poštom (najbolje s povratnicom) na adresu Vrhovnog suda RH: PREDLOŽAK PREDSTAVKE

Udruga Franak

PODIJELI: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit Email