Zajednička izjava udruga korisnika kredita

Molimo guvernere zemalja Republike Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Slovenije i Srbije da zbog ne djelovanja vezano za plasman toksičnih kredita u švicarskim francima i ne zastupanja interesa svojih građana te zbog posljedično uzrokovane destabilizacije ekonomije i društva – ODSTUPE. Također, molimo državna odvjetništva navedenih zemalja da započnu istražne radnje kako bi se utvrdile odgovornosti „narodnih“ banaka zbog nemara, neznanja i namjernog zagovaranja interese jedne strane. Mi, udruge, stojimo vam na raspolaganju kako bi ustupili dokaze, informacije, i argumente koji mogu biti valjani za potrebe pravnog gonjenja banaka.

Udruga Franak (Republika Hrvatska)

Udruženje korisnika kredita Švicarac (Bosna i Hercegovina)

Združenje Frank (Slovenija)

Udruženje bankarskih klijenata Efektiva (Srbija)

zajedniaka-izjava-udruga
Naslov: zajedniaka-izjava-udruga (461 clicks)
Naziv datoteke: zajedniaka-izjava-udruga.doc
Size: 75 kB

PODIJELI: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit Email