Sastanak s Vijećem za gospodarska pitanja predsjednice Republike Hrvatske

Predstavnici Udruge Franak odazvali su se pozivu na sastanak Vijeća za gospodarska pitanja predsjednice Republike Hrvatske Kolinde Grabar-Kitarović u sklopu kojeg su danas održali prezentaciju problematike kredita s valutnom klauzulom CHF. Sastanak je bio izrazito konstruktivan te su na njemu predstavnici Udruge razjasnili sve manipulacije koje su se iznosile putem medija o korisnicima kredita u švicarskim francima i o terećenju poreznih obveznika s ciljem rješavanja problema te ostale neistinite informacije koje su plasirane kako bi zavarale opću javnost. Članovi Vijeća su, nakon održanog sastanka, nastavili raspravljati o ovom problemu te ćemo Vam zaključke sa sastanka poslati čim ih dobijemo od Vijeća.