Prezentacija “Metodologija za određivanje neugovorenih kamatnih fiksnih marži”

Jučer, 23. ožujka 2016. je u Novinarskom domu u Zagrebu održan Okrugli stol u organizaciji Udruge Franak, na kojem je doc.dr.sc. Mihovil Anđelinović govorio o strukturi kamate u kreditima, Goran Aleksić je govorio o metodologiji za određivanje parametara promjenjive kamate, a odvjetnica Nicole Kwiatkowski izlagala je o potrebi rješavanja problema obeštećenja dužnika koji su oštećeni nezakonitim povećanjima kamatnih stopa, na temelju pravomoćne sudske presude u „slučaju Franak“.

Prezentacija Gorana Aleksića:
„Metodologija za određivanje neugovorenih kamatnih fiksnih marži“ 
Udruga Franak neće nestati sve dok ne nestane bezakonje koje ju je stvorilo.

PODIJELI: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit Email