Podrška prijedlozima Udruge Franak

Upućujemo ovaj poziv udrugama, sindikatima i ostalim organizacijama uz molbu da pruže podršku prijedlozima Udruge Franak Ministarstvu financija, odnosno Vladi RH

Ministarstvo financija nije prihvatilo naše prijedloge, bez ikakvih argumenata ili protuprijedloga o kojem bismo uopće mogli razgovarati. Mi stoga inzistiramo na predanim prijedlozima i od njih ne odustajemo.

Molimo vas da nas u tome podržite i da nam podrške šaljete pisanim putem (može i skenirano putem emaila). To nam je potrebno kako bismo vašu podršku mogli učiniti javno vidljivom (objavom na web stranicama).

O utemeljenosti naših zahtjeva govore dokumenti i analize, ne samo naši vlastiti materijali, već i dokumenti HNB-a, HGK, novinski članci itd., koje možete vidjeti u rubrici Info.

Molimo vas da nas vezano uz ovo kontaktirate na email tajnik@udrugafranak.hr ilimediji@udrugafranak.hr. Pdf s pozivnim pismom nalazi se i u attachmentu ovoga posta (pri dnu stranice).

U pripremi je i peticija za individualnu podršku našim prijedlozima, o kojoj ćemo vas obavijestiti uskoro.

Hvala svima!

UF

Podrška prijedlozima Udruge Franak

pismo-podrska