OKRUGLI STOL UDRUGE FRANAK

Poštovani,

pozivamo vas da dođete na Okrugli stol koji Udruga Franak organizira u Zagrebu u Novinarskom domu (Klub na prvome katu Novinarskog doma) u srijedu 23. ožujka 2016. s početkom u 13.00 sati.

Na Okruglome stolu govorit će se o nezakonitostima u radu banaka vezanima za nezakonite odluke o promjenama kamata u kreditima ugovorenim prije 2010. koje traju već dulje od desetljeća i koje nisu uklonjene unatoč sudskim presudama i unatoč promjenama zakona u Republici Hrvatskoj te će se u vezi s time govoriti o nezakonito određenim fiksnim kamatnim maržama na početku 2014.

Radujemo se vašem dolasku.

Udruga Franak neće nestati sve dok ne nestane bezakonje koje ju je stvorilo.

Udruga Franak

PODIJELI: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit Email