BESPLATNA EDUKACIJA O ZAŠTITI POTROŠAČA KORISNIKA FINANCIJSKIH USLUGA

[BESPLATNA EDUKACIJA I INFORMIRANJE POTROŠAČA – JAVNA TRIBINA ] Udruga Franak poziva vas na javnu Tribinu u petak, 17. studenog 2017., u 18:00 sati, na adresi „Tribine Grada Zagreba“, Kaptol 27, Zagreb.

Na Tribini ćemo govoriti o aktualnim temama vezanim za zaštitu potrošača korisnika financijskih usluga, a neke od tema koje ćemo posebno analizirati su:

1. Zašto je važna i što znači presuda Suda Europske unije u predmetu C-186/16 donesena 20.rujna 2017.?
2. Vrhovni sud RH prihvatio je reviziju Udruge Franak! Postupak na Visokom trgovačkom sudu RH mora se ponoviti! Što možemo očekivati od ponovljenog postupka na VTS-u po kolektivnoj tužbi Udruge Potrošač i Udruge Franak?
3. Što znači ništetnost Ugovora, a što znači ništetna ugovorna odredba?
4. Mogućnosti za tužbe u otplaćenim, konvertiranim i otkazanim kreditima (chf,euro, hrk), ali i u tekućim kreditima koji se još uvijek otplaćuju.
5. Zakon o stambenom potrošačkom kreditiranju (NN 107/17 – na snazi od 20.10.17.).

Vidimo se!

Vaša Udruga Franak